רוני לוי שדה

קיבוץ בית קשת

 נייד 0525382334

מייל levysade@gmail.com

פייסבוק https://www.facebook.com/ronny.levysade

נשואה לשלומי, אמא של יעלה רעי ונתן. מתגוררת בבית קשת, בתוך קהילה תומכת ומלאה.

הדרך למיילדות בית בעבורי הייתה מרתקת והיא סיפור חיי כאישה בוגרת למעשה.

לפני כ – 15 שנה החלטתי שאהיה מיילדת בית, זה היה בתוך לימודי תואר ראשון בפילוסופיה ואמנות, שם הכרתי את האהוב שלי לחיים ועוד הכרתי חברה לחיים, שראתה בי את דודתה המיילדת (בעלת מרכז לידה בארה"ב). הבנתי שהדרך ארוכה ובניתי לי חזון ארוך טווח, של לימודים, הקמת משפחה ומציאת קהילה.

כך למדתי בבית ספר לסעוד דינה בבלינסון במסלול של הסבת אקדמאים. במקביל עשיתי קורס מדריכות הכנה ללידה של המרכז הישראלי לחינוך ללידה בשיתוף עם מכללת רידמן. התנדבתי ב"נשים קוראות ללדת" ולא הפסקתי להגיע לכל כנס, יום עיון או הכשרה שקשורה לתחום.

כשעברנו לבית קשת, עבדתי כ – 6 שנים כאחות ליווי הריון במרפאה בטבריה ועשיתי קורסי הכנה ללידה. לאחר מכן עבדתי שנתיים במחלקת יילודים בבית החולים פורייה ואז 4 שנים בחדר לידה.

כשהגיע הרגע שבו הרגשתי שזהו הזמן המדויק מבחינת ניסיון ובשלות וזמן משפחתי מאפשר החלטתי לפרוש כנפיים ולהגשים את הייעוד., הצטרפתי למיילדות ותיקות יותר ונעניתי לבנות הקהילה שלי ליילד אותן בבית.

עבורי לא היה רגע שבו החלטתי להיות מיילדת בית, אני שם מהיום שהבנתי שאהיה מיילדת.

מאמינה גדולה בזכות האישה ללדת ברכות, באופן שלם, כהמשכיות לחייה. ועוד מאמינה גדולה בזכות לבחור.

אני מציעה ליווי בלידות בית, אפשרות ללדת בבית החולים האנגלי בלידה פרטית, תומכת בלידות בבית חולים, ליווי הריון, קורסי הכנה ללידה, עיבוד סיפורי לידה מתוך כלים של היעוץ הביוגרפי וBOT.