דינה תמונה ממוזערת

אני מלווה נשים בהריון, לידה ואחרי לידה משנת 2009.

אמי, אחות מוסמכת הייתה השראה עבורי בטיפול מסור ורגיש. ירשתי ממנה גם את אהבתי לרפואה הטבעית. מאז שאני זוכרת את עצמי בשיחות שלנו, אמרתי לאמי שהיא רואה את סוף החיים, ואני רוצה ללוות שמחה של התחלת החיים. כבר אז הרגשתי שזהו ייעודי. הדרך למיילדות הייתה ארוכה, אבל נסיון רפואי שצברתי בתחום הריון ולידה הוא עשיר ומשמעותי. 

משנת 2009 עבדתי כאחות מוסמכת להריון בסיכון גבוה ומחלקת יולדות בשיבא, תל השומר. כבר אז התאהבתי בטיפול וליווי רגשי ורפואי רציף בנשים בהריון ולאחר לידה. 

באותם שנים הקמתי משפחה וילדתי בלידות פעילות ומעצימות. תמיד האמנתי שהגוף יודע ללדת, ושתינוקות יודעים להיוולד בלידה אינטואיטיבית. אני אמא לשלושה.

בשנת 2014 הוכשרתי כמיילדת מוסמכת, ומאז עבדתי בחדרי לידה במרכז, ובקהילה- ליווי נשים בתהליכי פריון, מעקבי הריון  ומוקד רפואה דחופה.

בזמן עבודתי כמיילדת בחדרי לידה תמיד האמנתי בטבע של הלידה, בליווי ותמיכה רגשית של מיילדת, בהימנעות מהתערבויות לא הכרחיות, ובכך שהלידה שייכת לאשה. המשכתי וחיפשתי הכשרה משלימה לדרך זו. 

בשנת 2019 עברתי הכשרה כמדריכת היפנוברת'ינג, והתחלתי להעביר קורסי הכנה ללידה רגועה ורכה יותר.

בשנת 2020 פתחתי קליניקה עצמאית לליווי מיילדותי הוליסטי רציף וגמיש. שירותים הניתנים בקליניקה הינם: 

ליווי ומעקב הריון רפואי ורגשי

קורס הכנה ללידה טבעית בשילוב גישות היפנוברת'ינג וספינינג בייביז, צעיף ריבוזו מסורתי. הכנה מנטלית, רגשית ופיזית.

רפואה אינטגרטיבית משלימה: פרחי באך ורפלקסולוגיה

ייעוץ לפני לידה מתוך נסיון שצברתי לאורך השנים. 

אני מאמינה בליווי רציף וגמיש עד הלידה ואחריה. מלווה ותומכת בלידה גם בבית חולים, דבר שמאפשר להמשיך איתך בלידה, גם אם הדרך ללידה משתנה.

כמיילדת בית אני מאפשרת סביבת לידה בטוחה, אינטימית ונוחה, הנחיה מקצועית ברוגע, עידוד והעצמה, לתת מקום ולכבד את רצונך.