בהפסקה. לא עובדת כרגע

בית לחם הגלילית
מיקוד36007
049835920
052-3763229
mindwife@gmail.com

 

www.agoola.co.il
נולדתי בניו יורק ב-1955 ועליתי לארץ בגיל 24. אני נשואה, אם לשלושה ילדים וסבתא טרייה. אני למדתי סיעוד ומיילדות בארץ ואני מיילדת מוסמכת כ-16 שנים. עבדתי בחדר לידה בבית חולים בני ציון בחיפה במשך תשע שנים והיום אני מיילדת בית כבר כמעט שמונה שנים.
בנוסף לעבודה כמיילדת בית, אני משקיע הרבה מזמני בחינוך של מיילדות חדשות. אני מאמינה מאד בכוח של החוויה החינוכית ומנסה להשפיע כמה שיותר על הדור החדש של המיילדות בשלב של עיצוב הגישה שלהן ללידה וליולדת.
אני מאמינה ביכולת של האישה ללדת. אני מאמינה שהבית מהווה סביבה תומכת ומעצימה עבור אישה שיולדת. אני גם מאמינה בשימוש מושכל בתרופות וטכנולוגיה בזמן הנכון ובמצב המתאים.
ליד המיילדות אני גם עוסקת בטיפול בטראומה. חלק מהעבודה שלי נעשית עם נשים שחוו כל מיני טראומות בחייהן והן מתכוננות ללדת וזקוקות להעצמה, מיקוד ורגיעה. בנוסף אני עובדת עם נשים שעברו לידות טראומתיות בעבר ורוצות לעבד ולהבין את החוויות הקשות שלהן על מנת ללמוד ולצמוח ולהתכונן להריון וללידה הבאה. המומחיות שלי היא בעבודה עם נשים שחוו התעללות מינית בילדות.
אני מאמינה בחשיבות של מעקב הריון אצל המיילדת ומעודדת את הנשים ליצור עימי קשר כמה שיותר מוקדם בהריון. לפי ניסיוני, כל שעה שמושקעת במהלך ההיריון ביצירת קשר ואמון בין היולדת למיילדת מורידה שעה מאורך הלידה.