אני מיילדת כבר ארבעים שנה. אני מתגוררת בהילה ,מצפה ,בגליל המערבי. סיימתי את לימודי המיילדות בגיל 21 ומאז נישאתי וילדתי ארבעה ילדים. עבדתי לסירוגין בבית חולים בנהריה, בחדר לידה ,במחלקה להריון בסיכון, בנשים , ביולדות ובתינוקיה. עבדתי תקופה קצרה גם במרפאה כאחות טיפת חלב ואחות בביה״ס. לאחר שהילדים שלנו גדלו השלמתי את לימודי לתואר ראשון במכללת הגליל המערבי ובו זמנית למדתי רפואה משלימה,טפול בשיאצו,יוגה וטווינא. לפני כעשר שנים החלטתי לעזוב את ביה״ח ולעבוד במיילדות הוליסטית. הקמתי את״ ציר להורות״ מרכז לטיפולים ומעקב הוליסטי בהריון ובלידה. עברתי לבן עמי ויחד עם ליהי לובל הקמנו את "בריאה״.

לפני ארבע שנים חזרתי לעבוד בבית חולים בנצרת , למדתי ערבית וניסיתי ללמד נשים מסורתיות לנוע בלידה ולסמוך על יכולתן ללדת ולהניק.

אני חוזרת כעת לטפל , להדריך וללוות נשים המעוניינות ללדת באופן טבעי , היכן שהן בוחרות. אני מצטרפת לליהי בקליניקה לנשים ״בריאה״ שבכליל . אני מטפלת בשיאצו וטווינא , מדריכה ומכינה ללידה בעזרת יוגה ותנועה במים. מעודדת לתזונה בריאה בהריון ובהנקה. מדריכה נשים, לתנוחות מעודדות היפוך עכוזים , גם בתרגול במים ושימוש במוקסה