בהפסקה. לא עובדת כרגע

רוזי(מיכל) מרוז- פעימה   מיילדת מוסמכת MPH ,N.D                       

מושב אילניה, גליל תחתון טלפון 0522609361 Pe_ima@yahoo.com 

אתר Pe-ima.co.il

נולדתי בירושלים בשם מיכל ועם השנים הוחלף שמי באופן לא רשמי לרוזי ומאז זהו שמי (מלבד אמי ומס הכנסה שעדיין קוראים לי מיכל…)

גלגולים רבים בחיי הביאו אותי לגור בגליל הקסום יחד עם שתי בנותיי אותן אני מגדלת לבד מגיל 23. הלידות הטבעיות, הקשות, המעצימות והמופלאות שלי בשנים 94 ו-96 הובילו אותי ללימוד סיעוד במטרה להפוך מיילדת בית. עם השנים למדתי גם הדרכת הנקה, תואר שני ונטורופתיה. בתחילת דרכי עבדתי בטיפול נמרץ יילודים תל השומר ובמחלקת יילודים בפורייה, במטרה להעמיק את הידע והביטחון שלי בטיפול בתינוק שאך נולד. בהמשך עבדתי בחדרי לידה בשני בתי חולים בנצרת- הצרפתי והאנגלי ובאפריקה בתנאי שדה.

כיום אני מלווה נשים בחוויית ההריון והלידה למן הרגע בו אישה מרגישה צורך בליווי ותמיכה, תוך תהליך הלידה ועד לביסוס ההנקה. במסגרת הסדר עם בית החולים האנגלי בנצרת אני מיילדת נשים לידה טבעית פרטית בתוך בית החולים (פרטים בטלפון), בנוסף אני מלווה נשים בלידות בבתי חולים וכמובן מיילדת נשים בביתן. מעבר לכך אני מרצה ומרכזת את תחום בריאות האישה במכלה האקדמית צפת, מעבירה קורסי הכנה ללידה, מדריכת הנקה ועוד.

בעבודתי אני משלבת טיפולים שונים אותם למדתי עם השנים: שיאצו, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ובעיקר צמחי מרפא ותזונה.

מלבד עיסוקי כמיילדת אני רוכבת על אופניי שטח, מגדלת את הירקות שלי בגינתי הצנועה, רוקחת מרקחות ושיקויים וכמובן ממשיכה להיות אמא במשרה מלאה לשתי חיילות שמביאות לי גאווה רבה בכל מעשיהן.

אני מאחלת לכל אישה חוויית לידה מעצימה וייחודית ולכל תינוק כניסה רכה ובריאה לעולם.