קיבוץ בית קשת

נשואה לשלומי, אמא של יעלה רעי ונתן. מתגוררת בבית קשת.

הדרך למיילדות בית בעבורי הייתה מרתקת והיא סיפור חיי כאישה בוגרת למעשה.

לפני כ – 15 שנה החלטתי שאהיה מיילדת בית. זה היה כשהייתי בתוך לימודים לתואר ראשון בפילוסופיה ואמנות, שם הכרתי את האהוב שלי לחיים ועוד הכרתי חברה לחיים, שראתה דמיון ביני לבין דודתה המיילדת (בעלת מרכז לידה בארה"ב). למרות שלא הייתי אחות ועדיין לא ילדתי בעצמי, ידעתי שזהו היעוד שלי. הבנתי שהדרך ארוכה ובניתי לי חזון ארוך טווח, של לימודים, הקמת משפחה ומציאת קהילה.

כך למדתי בבית ספר לסעוד דינה בבלינסון במסלול של הסבת אקדמאים. במקביל עשיתי קורס מדריכות הכנה ללידה של המרכז הישראלי לחינוך ללידה בשיתוף עם מכללת רידמן. התנדבתי ב"נשים קוראות ללדת" ולא הפסקתי להגיע לכל כנס, יום עיון או הכשרה שקשורה לתחום מיילדות הבית ולידה טבעית\פיזיולוגית.

כשעברנו לבית קשת, עבדתי כ – 6 שנים כאחות ליווי הריון במרפאה בטבריה ועשיתי קורסי הכנה ללידה. לאחר מכן עבדתי שנתיים במחלקת יילודים בבית החולים פורייה ואז 4 שנים בחדר לידה.

כשהגיע הרגע שבו הרגשתי שזהו הזמן המדויק מבחינת ניסיון ובשלות וזמן משפחתי מאפשר, החלטתי לפרוש כנפיים ולהגשים את הייעוד., הצטרפתי למיילדות ותיקות יותר ונעניתי לבנות הקהילה שלי ליילד אותן בבית.

עבורי לא היה רגע שבו החלטתי להיות מיילדת בית, אני שם מהיום שהבנתי שאהיה מיילדת.

מאמינה גדולה בזכות האישה ללדת ברכות, באופן שלם, כהמשכיות לחייה. ועוד מאמינה גדולה בזכות לבחור.

אני מציעה ליווי בלידות בית, ליווי מיילדת ללידה בבית חולים, ליווי הריון הוליסטי, קורסי הכנה ללידה לפי התאמה אישית, יעוץ מקצועי לקראת לידה על ידי מיילדת, עיבוד סיפורי לידה מתוך כלים של היעוץ הביוגרפי וBOT.